Hand Crank Dynamo Flashlight MY-9-3

Hand Crank Dynamo Flashlight MY-9-3

Përshkrim i shkurtër:

1)Material:ABS 2)Size:15.5*4.8cm 3)Certifications:CE & ROHS 4)Description: ﹡Built-in one super bright LED for lighting. ﹡Just crank 1 minute and the 1 super-bright LED will shine for up to 25 minutes. ﹡It can charge from computer vis USB link. ﹡Candle power: 20,000 mcd. ﹡Built-in lithium battery: 3.6V/40mA. Product Data  Packing Data Product Name: Dynamo flashligh Sales packaging: colorful box with bubble bag Certificate: CE & ROHS Inner pack(pcs): NO H.S. code: 85...


 • FOB Çmimi: US $ 0.5 - 9,999 / copë
 • Min.urdhër Sasia: 100 Copë / copë
 • Furnizimi Aftësia: 10000 Copë / copë në muaj
 • Port: Shenzhen
 • Termat pagesës: L / C, D / A, D / P, T / T
 • Detail Product

  Produkt Tags

  1) Materiali: ABS
  2) Size: 15.5 * 4.8cm
  3) Certifikatat: CE & RoHS
  4) Përshkrimi:
  * Built-in një LED super të ndritshme për ndriçim.
  * Vetëm fiksime 1 minutë dhe LED 1 super-të ndritshme do të shkëlqejë për deri në 25 minuta.
  * Ajo mund të ngarkuar nga kompjuteri vis lidhje USB.
  * Fuqia Candle: 20.000 MCD.
  * Built-in bateri litium: 3.6V / 40mA.

  të Produktit  Paketimi Data
  Emri i produktit: Dynamo FLASHLIGH Sales paketimin: kuti ngjyra me qese flluskë
  Certifikata: CE & RoHS pack brendshme (copë): NO
  HS code: 8513101000 pack Master (copë): 50pcs
  Koha mostër: 2-3 ditë Madhësia Paketimi: 30 * 30 * 41cm
  MOQ: 2000 Master CBM: 0,069
  koha Lead: 20 ditë pas konfirmoni të dhënat e GW: 8.7 KGS
  Rimbursim taksash: 0.17 NW: 8.2 KGS
  Vendi i origjinal: CHINA Njësia Madhësia produkt: 15.5 * 4.8cm
  Portin e ngarkimit: NINGBO peshë produktit: 133G
 • Previous:
 • Next:
 • Dërgo mesazhin tuaj për ne:

  Enquiry TANI
  • * CAPTCHA: Ju lutemi zgjidhni House

  Related Products