Smart Phone Charging Torch MY-38

Smart Phone Charging Torch MY-38

Përshkrim i shkurtër:

1)Material:ABS 2)Size:13.8*5.5*5cm 3)Certifications:CE & ROHS 4)Description: ﹡Built-in 3 LEDs. ﹡Can provide power for different smart phones ﹡Just crank 1 minute and the 3 super-bright LED will shine for up to more than 60 minutes and can make the phone in standby mode for 30 minutes ; ﹡Can use USB cable to charge the light, and charge 6hours and the flashlight can use 10 hours, and can charge 50% enegery for phone. . ﹡Candle power: 10 lumen. Product Data  Pack...


 • FOB Çmimi: US $ 0.5 - 9,999 / copë
 • Min.urdhër Sasia: 100 Copë / copë
 • Furnizimi Aftësia: 10000 Copë / copë në muaj
 • Port: Shenzhen
 • Termat pagesës: L / C, D / A, D / P, T / T
 • Detail Product

  Produkt Tags

  1) Materiali: ABS
  2) Size: 13.8 * 5.5 * 5cm
  3) Certifikatat: CE & RoHS
  4) Përshkrimi:
  * Built-në 3 LEDs.
  * A mund të sigurojë energji për telefonat e mençur të ndryshme
  * Vetëm Crank 1 minutë dhe LED 3 super-të ndritshme do të shkëlqejë për deri në më shumë se 60 minuta dhe mund të bëjë telefonin në modalitetin në pritje për 30 minuta;
  * Mund të përdorni kabllon USB për të ngarkuar dritën, dhe të ngarkuar 6hours dhe elektrik dore mund të përdorni 10 orë, dhe mund të ngarkuar 50% enegery për telefonin. .
  * Fuqia Candle: 10 lumen.

  të Produktit  Paketimi Data
  Emri i produktit: Phone akuzuar pishtari Sales paketimin: kuti ngjyra me qese flluskë
  Certifikata: CE & RoHS pack brendshme (copë): NO
  HS code: 8513101000 pack Master (copë): 60pcs
  Koha mostër: 2-3 ditë Madhësia Paketimi: 50.5 * 28 * 28.5cm;
  MOQ: 2000 Master CBM: 0.04
  koha Lead: 20 ditë pas konfirmoni të dhënat e GW: 12.0 KGS
  Rimbursim taksash: 0.17 NW: 11.0 KGS
  Vendi i origjinal: CHINA Njësia Madhësia produkt: 12.5 * 6 * 4.5 cm
  Portin e ngarkimit: NINGBO peshë produktit: 140g
  Emri i produktit: Phone akuzuar pishtari Sales paketimin: kuti ngjyra me qese flluskë
  Certifikata: CE & RoHS pack brendshme (copë): NO
  HS code: 8513101000 pack Master (copë): 72pcs
  Koha mostër: 2-3 ditë Madhësia Paketimi: 41 * 38 * 31cm
  MOQ: 2000 Master CBM: 0,048
  koha Lead: 20 ditë pas konfirmoni të dhënat e GW: 14.5 KGS
  Rimbursim taksash: 0.17 NW: 13.7 KGS
  Vendi i origjinal: CHINA Njësia Madhësia produkt: 13.8 * 5.5 * 5cm
  Portin e ngarkimit: NINGBO peshë produktit: 173G
 • Previous:
 • Next:
 • Dërgo mesazhin tuaj për ne:

  Enquiry TANI
  • * CAPTCHA: Ju lutemi zgjidhni Zemra

  Related Products