Rreth nesh

Yuyao Minghuan llambat Co, Ltd, është një prodhues profesional ndriçim të angazhuar në projektimin dhe prodhimin e të gjitha llojeve të fiksime dore Dynamo elektrik dore i dënueshëm, kampe fanar, Power Banka, Emergency Vehicle Jumpstarter, Dynamo Triangle Paralajmërimit të Lehta, elektrik dore diellore, kampe fanar , Radio elektrik dore dhe Radio kampe fanar dhe LED Panel Lights.
Kompania jonë është e vendosur në qytetin e Mazhu, qyteti Yuyao, gëzojnë të transportit shumë të përshtatshëm, në afërsi të autostradës Yuyao, Ningbo portit dhe portin e Shangait. Kompania mbulon një sipërfaqe prej 15.000 metra katrorë. Të gjitha prodhimet tona janë dhënë miratimin kombëtar patentë dhe CE dhe RoHS certifikimit. Prodhimet tona eksportohen për në Evropë, Amerikë dhe Japoni, dhe që ne gëzojmë një reputacion të mirë dhe popullaritetin si në shtëpi dhe jashtë vendit.
Kompania që nga themelimi i saj, t'i përmbahen qëllimin e biznesit të "inovacionit dhe zhvillimit", për të krijuar filozofinë e zhvillimit të "menaxhimit shkencor me integrimin e teknologjisë së përparuar, dhe përpiqet për cilësi të lartë të keq", e kombinuar me kërkesat e tregut, dhe në mënyrë aktive zhvillimin e shumë lloje të modë, të sigurt dhe të besueshëm ana multi-qëllim tronditje dinamo dhe mjedis miqësor llambat LED, për furnizimin e konsumatorëve me produkte të cilësisë më të mirë. Mirëpritur të gjithë klientët për të vizituar kompaninë tonë dhe të negociojë për biznesin.